Stijlvolle tafeldecoratie in de vorm van een dennenboom in transparant roze glas. Goudkleurige basis die het batterijvak verbergt. Ideaal als decoratie op de kersttafel. Geeft een gezellige gloed aan uw huis. De decoratie heeft een ingebouwde timer die de verlichting 6 uur aan en 18 uur uit laat gaan, met een herhalend patroon. Werkt op 3 AAA-batterijen, deze zijn niet inbegrepen. Brandduur ca. 80 uur.

| Kleur: | Roze |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,2W |
| Hoogte: | 20 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Materiaal: | Glas |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0.453 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 460-34 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen