Prachtige Lucia-kroon in goud. Er zijn verschillende manieren om de kroon te sluiten, dit zorgt voor de best mogelijke pasvorm. Verstelbare omtrek tussen ca. 47-57 cm. Geïntegreerde LED. Werkt op 5 AA-batterijen (niet inbegrepen). Brandduur: ca. 43u.

| Kleur: | Goud |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,15W |
| Hoogte: | 17 cm |
| Diameter: | 19 cm |
| Materiaal: | Kunststof, metaal |
| Productgewicht: | 0,13 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 073-40 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen