
| Kleur: | Zwart |
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 50 cm |
| Breedte: | 70 cm |
| Diepte: | 70 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | Ijzer |
| Productgewicht: | 1.9 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 108286 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen