
| Watt: | 1-50W |
| Hoogte: | 3,2 cm |
| Breedte: | 6,1 cm |
| Lengte: | 18,4 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,31 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7980479 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen