
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 11W |
| Hoogte: | 23 cm |
| Breedte: | 52,5 cm |
| Lumen: | 800 |
| Installatie wandlamp: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Materiaal: | Staal, Textiel |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 2700K |
| Artikelnummer: | 28481 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen