
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| ype zonne-energie lamp: | Muur |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 3 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Lengte: | 19,2 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 320lm |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
| Kelvin: | 4000K |
| Productgewicht: | 0,25 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4058075267862 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen