
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E14 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Hoogte: | 130 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Lengte: | 71 cm |
| Materiaal: | zacht staal |
| Productgewicht: | 0.8 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 3303-3CC |








Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen