Duva Double is een elegante en feestelijke tafeldecoratie die via de twee takken een prachtig licht verspreidt. witte sterren. Met zijn moderne design en dubbele sterren in verschillende hoogtes is dit een perfecte aanvulling op uw huis. op tafel of in het raam tijdens de kerstperiode. Dankzij de eenvoudige, maar stijlvolle lijnen past hij in elk interieur en de robuuste basis zorgt voor een stabiele uitstraling. Wordt geleverd met zwart snoer en aan/uit-schakelaar.
Lichtbron niet inbegrepen.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E14 |
| Type ster: | Op voet |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 80 cm |
| Breedte: | 46 cm |
| Diepte: | 14 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Papier |
| Productgewicht: | 1.35 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 703867 |


























Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen