
| Fitting: | E10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 2,8 cm |
| Diameter: | 1 cm |
| Lumen: | 11lm |
| Kelvin: | 2000K |
| Volt: | 12V |
| Productgewicht: | 0,1 kg |
| Artikelnummer: | 165152-0 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen