
| Fitting: | E10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 4,5 cm |
| Diameter: | 1,3 cm |
| Lumen: | 10lm |
| Productgewicht: | 0,2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 304-55 |






Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen