
| : | Rookkleurig |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 5W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 29 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Productgewicht: | 1,25 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4002330-4505 |







Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen