
| Fitting: | E14 |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | ijzer |
| Productgewicht: | 3.7 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Leeslamp |
| Artikelnummer: | 107742 |





Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen