
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 20W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 20 cm |
| Diameter: | 38 cm |
| Snoerlengte: | 300 cm |
| Materiaal: | Aluminium, ijzer |
| Productgewicht: | 1.54 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 6474 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen