
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | G9 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 4W |
| Aantal lichtbronnen: | 4 |
| Hoogte: | 19 cm |
| Breedte: | 24.5 cm |
| Lengte: | 60 cm |
| IP-classificatie: | IP21 |
| Materiaal: | metaal/glas |
| Productgewicht: | 1.95 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Badkamerlamp: | Plafondlamp |
| Artikelnummer: | 16301-15 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen