
| Fitting: | E10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 58 cm |
| Breedte: | 12,5 cm |
| Lengte: | 50 cm |
| Snoerlengte: | 250 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Productgewicht: | 5.55 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 2025020-4501 |











Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen