Bruine houten kandelaar met geborstelde metalen voet op de lampjes. De beits is verkrijgbaar in lichte en donkere tinten. Zet de kandelaar bijvoorbeeld voor het raam om een gezellige Adventssfeer in huis te creëren. Wordt geleverd met 1,8 m wit snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 5 vervangbare E10-lampen (55V).

| Kleur: | Bruin |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3 |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 67 cm |
| Breedte: | 35 cm |
| Diepte: | 8 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,95 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 218-83-1 |










Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen