
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 39 cm |
| Breedte: | 21 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Hout, stof |
| Productgewicht: | 1.13 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 108760 |






Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen