
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 25 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Lengte: | 34 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0,95 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 4333413 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen