
| Kleur: | Goud |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 25 cm |
| Breedte: | 12.5 cm |
| Diepte: | 38 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | metaal |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 1.05 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 3462502 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen