
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 24W |
| Hoogte: | 28 cm |
| Diameter: | 45 cm |
| Snoerlengte: | 130 cm |
| Lumen: | 1050lm |
| Materiaal: | metaal/kunststof |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 2.3 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 15106-01 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen