
| Kleur: | Warm wit |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Met afstandsbediening (inbegrepen) |
| Watt: | 60W |
| Hoogte: | 13 cm |
| Diameter: | 58 cm |
| Lumen: | 7000 |
| Materiaal: | kunststof, metaal |
| Kelvin: | 3000-6500K |
| Productgewicht: | 1.8 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | G96970/75 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen