
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Geïntegreerde led |
| Batterij: | Ja |
| Watt: | 0,06W |
| Hoogte: | 35,5 cm |
| Breedte: | 32,2 cm |
| Diepte: | 6 cm |
| Productgewicht: | 0.5 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 073006-02-80BO |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen