
| : | Messing |
| Type LED-kaars:: | Lantaarns & Decoraties |
| Watt: | 0,02W |
| Hoogte: | 28 cm |
| Breedte: | 28,5 cm |
| Diepte: | 4 cm |
| Materiaal: | Metaal, was |
| Productgewicht: | 0,2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 063-45 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen