
| Kleur: | Antiek messing |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 164 cm |
| Diameter: | 40.5 cm |
| Snoerlengte: | 250 cm |
| Materiaal: | staal, stof |
| Productgewicht: | 2.1 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Decoratie |
| Artikelnummer: | EU5029AB |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen