
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 10W |
| Hoogte: | 2,8 cm |
| Breedte: | 8,3 cm |
| Lengte: | 13,2 cm |
| Snoerlengte: | 30 cm |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Lumen: | 900lm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kelvin: | 4000K |
| Productgewicht: | 0,25 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4058075767935 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen