
| Kleur: | Donkergrijs |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 60 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Lengte: | 11 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Aluminium |
| Productgewicht: | 1,4 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4058075554412 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen