
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 5W |
| Hoogte: | 25,5 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Diepte: | 19,5 cm |
| Lumen: | 330lm |
| Installatie wandlamp: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Materiaal: | Staal, kunststof |
| Aan/Uit: | Via wandschakelaar/dimmer |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,6 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4058075841802 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen