
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 6 |
| Hoogte: | 9.5 cm |
| Breedte: | 13.5 cm |
| Lengte: | 11.5 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Lumen: | 400 |
| Materiaal: | Metaal |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0.57 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | O573WL-L6B |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen