
| Kleur: | Zilver |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 33 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Diepte: | 18 cm |
| IP-classificatie: | IP21 |
| Materiaal: | Aluminium, glas |
| Productgewicht: | 1,1 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Rondschijnend Licht |
| Artikelnummer: | 1642 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen