
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 8W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 9 cm |
| Diameter: | 11,5 cm |
| Diepte: | 15 cm |
| Installatie wandlamp: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Materiaal: | Aluminium, Glas |
| Aan/Uit: | Via wandschakelaar/dimmer |
| Model Buitenlamp: | Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | 71367 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen