Prachtige kerstkrans met 25 amberkleurige LED-lampjes, decoratieve ballen, strik en de tekst “Merry Christmas”. Timerfunctie (9 uur) voor eenvoudig gebruik. Brandduur bij werking op batterijen: maximaal 200 uur. Werkt op 4 AA-batterijen (1,5 V), batterijen niet inbegrepen. Perfect voor de deur of de muur - Verspreidt een warme kerstsfeer. Wordt geleverd met een snoer van 20 cm voor de batterijdoos.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Hoogte: | 40 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 20 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 3lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2000-2100K |
| Productgewicht: | 0.39 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 3784-800 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen