
| Kleur: | Natuur |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 9W |
| Aantal lichtbronnen: | 6 |
| Hoogte: | 120 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Lengte: | 140 cm |
| Materiaal: | MDF, glas, metaal |
| Productgewicht: | 4,75 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 15465-6H |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen