
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 16 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Diepte: | 23 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Roestvrij staal, PC-glas |
| Productgewicht: | 0.67 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | 1010 |




Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen