
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 148 cm |
| Diameter: | 50,5 cm |
| Materiaal: | Hout, textiel |
| Productgewicht: | 2,7 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Algemene verlichting |
| Artikelnummer: | 94638/09 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen