
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Lichtkleur: | Warmgeel Licht |
| Watt: | 8,50W |
| Hoogte: | 55 cm |
| Lengte: | 2390 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 1900K |
| Productgewicht: | 1,56 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 594-21-1 |







Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen