
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 5W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 35 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Lengte: | 16,5 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | Aluminium, metaal |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0,69 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 57918TW |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen