
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 52 cm |
| Lengte: | 25 cm |
| Diepte: | 17 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Metaal, textiel |
| Productgewicht: | 0,6 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 21030242-471 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen