
| Fitting: | E14 |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 50.5 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Lengte: | 27 cm |
| Snoerlengte: | 140 cm |
| Materiaal: | metaal |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 1.1 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | B2821SV |














































Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen