
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Watt: | 3,6W |
| Hoogte: | 180 cm |
| Breedte: | 57 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 0.5 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 190009-80 |















Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen