Creëer een klassieke en sfeervolle kerstboom met deze lichtslinger met witte lampjes. Elk lampje heeft een geïntegreerde LED met een 3D-vlam die een levendige indruk geeft en een prachtige warmwitte gloed verspreidt. De slinger bestaat uit 25 lampjes met een tussenafstand van ongeveer 65 cm, verdeeld over een totale lengte van 1680 cm. Daarnaast worden een aansluitkabel van 5 meter en een transformator meegeleverd. Met een IP44-classificatie is de slinger zowel binnen als buiten geschikt.

| : | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Lichtkleur: | Warm Wit Licht |
| Watt: | 1,5W |
| Aantal lichtbronnen: | 25 |
| Lengte: | 1680 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,56 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 1103-020 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen