Kerstboomverlichting met 25 warmwitte DC LED-lampjes voor een klassieke en sfeervolle boom. Door parallelschakeling blijven andere lampen branden, ook als er één uitvalt. IP44-classificatie voor zowel binnen- als buitengebruik – Ideaal voor in de kerstboom of op het balkon. Werkt op 24V en is eenvoudig te bevestigen met klemmen. Een veilige en tijdloze lichtbron voor de belangrijkste kerstversiering! Wordt geleverd met 5 m groen snoer en stekker. Inclusief 25 vervangbare E10 DC LED-lampen. 0,3W.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | E10 |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Watt: | 0,3W |
| Lengte: | 2420 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0.95 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 1014-020 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen