Creëer een speelse en kleurrijke kerstsfeer met deze kerstman in een heteluchtballon. De decoratie is gemaakt van plastic en heeft geïntegreerde ledverlichting met 11 diodes die in verschillende kleuren schijnen en een sfeervolle gloed geven. Met een hoogte van ongeveer 30 cm is het een leuke blikvanger in huis. Werkt op 3 AA-batterijen (niet meegeleverd) en wordt geleverd met een USB-kabel voor gebruik met een snoer (transformator niet meegeleverd).

| : | Veelkleurig |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Watt: | 0,7W |
| Hoogte: | 31,5 cm |
| Diameter: | 16 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0,7 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4240-000 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen