
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E14 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Hoogte: | 21 cm |
| Breedte: | 98 cm |
| Diepte: | 21,5 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | ijzer |
| Productgewicht: | 2.17 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 108075 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen