
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 35W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 14.5 cm |
| Breedte: | 6.7 cm |
| Diepte: | 9.8 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Aluminium, PVC |
| Productgewicht: | 0.47 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Op- En Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | 1001 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen