
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Diameter: | 99,5 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | ijzer |
| Productgewicht: | 2.5 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 106855 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen