
| Kleur: | Gebroken wit |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 15W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 28 cm |
| Diameter: | 19 cm |
| Snoerlengte: | 2 cm |
| Materiaal: | Textiel |
| Productgewicht: | 0,7 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 202821 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen