
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Type LED-kaars:: | Grafkaars |
| Watt: | 0,23W |
| Hoogte: | 42 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Diepte: | 1 cm |
| Snoerlengte: | 50 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0.321 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 857-10 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen