
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Lengte: | 1450 cm |
| Snoerlengte: | 1000 cm |
| Lumen: | 62lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 1800K |
| Productgewicht: | 1.4 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 2392-800 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen