Een mooie lichtslinger met warm wit licht en 8 driedimensionale witte sterren, elke ster heeft 12 punten. De lus is bedoeld voor gebruik binnenshuis, werkt op batterijen en heeft een timerfunctie, 6 uur aan, 18 uur uit, herhalend. Een klassieke kerstversiering die u gemakkelijk in huis kunt halen tijdens de wintermaanden. Het verspreidt licht en zorgt voor een gezellige sfeer in huis. 3 AA-batterijen niet inbegrepen. Brandduur ca. 80 uur. Geïntegreerde LED-verlichting.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Lichtkleur: | Warm Wit Licht |
| Watt: | 0,2W |
| Hoogte: | 10 cm |
| Lengte: | 210 cm |
| Diepte: | 12 cm |
| Snoerlengte: | 50 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,25 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 729-62 |





Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen