
| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 2,4W |
| Hoogte: | 2 cm |
| Breedte: | 0,2 cm |
| Lengte: | 1700 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Rubber |
| Productgewicht: | 0.58 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 702247 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen